0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Затвори шиберні

В'язкі рідини та зважені суміші мають свою специфіку транспортування, через що трубопроводи для них повинні обладнуватися відповідним чином. При цьому керування їх потоком не може здійснюватися з використанням звичайних вентилів, вони просто не здатні перекривати весь простір, через що необхідно застосування більш досконалих рішень. Саме тому для подібних рідин використовуються спеціальні шиберні затвори, які дозволяють повноцінно перекривати і регулювати струм суспензій в трубах.

Що таке шиберний затвор?

Затвори шиберні - це особливий тип засувок, які виконуються у формі ножа. Плоске полотно точно повторює переріз труби і рухається лінійно, повноцінно перекриваючи внутрішній простір. Подібні рішення дозволяють переривати струм в'язких і густих рідин, «розрізаючи» струмінь і не даючи їй можливості проникати повз затвор. Безперечним плюсом таких пристроїв є елементарність їхньої конструкції, завдяки чому суттєво підвищується надійність їхньої роботи.

Завдяки відмінним характеристикам, затвор дисковий поворотний отримав досить широке поширення. Зокрема, він активно використовується у таких галузях господарства та промисловості, як:

  • Хімпром.
  • Виробництво продуктів харчування.
  • Гірничодобувна промисловість.
  • Комунальне господарство, особливо часто використовуються для стічних каналізаційних труб.

Купити затвори затвори дискові високої якості ви можете в НВП АРМАСПЕЦМАШ. Ми реалізуємо продукцію  компанії, що має 26-річний досвід виробництва трубопровідної арматури, тому ми гарантуємо найвищу надійність пристрою.

Ми пропонуємо вам різні способи доставки та оплати, починаючи від транспортування замовлення власним транспортом та закінчуючи самовивозом товару з Вишгороду. Яким би способом ви не скористалися, ми забезпечимо найбільш оперативну доставку високоякісних засувок за найдоступнішими цінами!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.