0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Крани кульові - ціна та якість

Самої конструкції кульового крана вже понад сто років. Цей простий елемент став набагато надійнішим завдяки впровадженню інноваційних технологій. Герметичність крана збільшилася, коли у його виготовленні почали застосовувати синтетичний каучук та фторопласт. Використовують крани кульові як для побутового трубопроводу (газ, гаряча та холодна вода), так і для промислового (газ, вода, нафтопродукти, пари та подібні види робочого середовища). Попит на цей вид арматури завжди був великим, що сильно підбурювало конкуренцію.

Деякі виробники у боротьбі за покупця почали здешевлювати конструкції, використовуючи менш якісні сплави. І незважаючи на те, що в кінцевому рахунку це виливається в невеликий термін служби обладнання, вплив на покупця зниженої ціни все ж таки залишається колишнім. Кран кульовий, ціна якого значно нижча за інші подібні елементи арматури, може виявитися неякісним і навіть аварійним.
 

Найпоширеніші крани кульові, ціна яких виправдана якістю – латунні. Латунь - дуже щільний матеріал з високою температурою плавлення, яка може бути нижчою у разі великого вмісту цинку у сплаві. Температура робочого середовища, при якій використовуються латунні крани, не повинна перевищувати 150-170 градусів за Цельсієм, зовнішнього середовища - 60 градусів. Також не застосовують цей матеріал у роботі з агресивними хімічними речовинами. За способом з'єднання вони, як і вентилі бувають муфтовими, фланцевими та комбінованими.

Кран кульовий (ціна), який Ви можете вибрати в нашій компаніі це:

• якісний вітчизняний та імпортований товар;

• найкращі матеріали: латунь, сталь, нержавіюча сталь та ковкий чавун;

• діаметр від 6 мм до 600 мм;

• висока допустима температура робочого середовища;

• від побутового до промислового призначення.

Якщо Ви сумніваєтеся у своємі виборі або просто потребуєте додаткової інформації - Ви завжди можете звернутися до консультантів НВП АРМАСПЕЦМАШ.
 

Гарантована якість від виробника, а також можливість безкоштовної доставки – переваги покупок в НВП АРМАСПЕЦМАШ. Ми зробили все для комфорту наших покупців. Ви можете отримати консультацію, замовити потрібний товар онлайн і отримати доставку зручним для вас кур'єрським сервісом вже наступного дня.

НВП АРМАСПЕЦМАШ - якісний товар та якісне обслуговування!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.