0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Деталі монтажу

Якими бувають кріпильні та прокладочні вироби трубопроводу?

Кріпильні деталі призначені для створення фланцевих з'єднань, монтаж трубопровідної арматури, закріплення труб на стінах. До таких елементів відносять:

  • болт;
  • шпильку;
  • гайку;
  • шайбу.

Для кріплення деталей трубопроводу з різним тиском і температурою використовують елементи кріплення з необхідним класом міцності. Вироби такого роду виготовляють в основному з вуглецевої сталі. Більш надійними і довговічними у використанні є елементи кріплення, що пройшли обробку цинкуванням.

Болти і гайки різного класу міцності використовують в основному при монтажі запірно-регулюючої арматури. Для кріплення трубопроводу до стіни застосовують шпильку. Також шпильку та гайку застосовують при необхідності стягнути міжфланцеві елементи. Для монтажу трубопроводу в хімічній та харчовій промисловості застосовують кріплення, виготовлене з нержавіючої сталі.

Для ущільнення міжфланцевих з'єднань та недопущення протікання робочого середовища застосовуються спеціальні прокладочні вироби. До ущільнювальних матеріалів застосовуються підвищені вимоги пластичності та стійкості до агресивної дії середовища, що транспортується для запобігання швидкому зносу. Виготовленням ущільнювальних елементів займаються підприємства із спеціалізованими виробничими лініями.

Прокладки можуть виготовлятися з різних матеріалів. Найпоширенішим матеріалом для ущільнень є гума та біконіт, пароніт. Прокладки другого типу виробляють з різних металів, які, як правило, відрізняються антикорозійними властивостями. Вони можуть бути сталевими (часто з нержавіючої сталі), мідними, алюмінієвими, свинцевими і т.д. Розміри прокладок підбираються, виходячи з діаметра з'єднання, для якого будуть використані.

Ще однією категорією виробів, необхідних для кожного трубопроводу, є сальникові набивання та мастики. Вони являють собою плетений шнур із специфічного матеріалу, який підбирається виходячи з температурного режиму та типу середовища, що транспортується трубопроводом. Нитки можуть виконуватися з азбесту або бавовни або бути комбінованими. У таких виробах азбест комбінується з металевими нитками (матеріалами для виробництва можуть бути мідь або алюміній.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.