0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Регулятори

Практично будь-яка трубопровідна система має на увазі необхідність регулювання параметрів робочого середовища. Для контролю робочого середовища служить запірно-регулююча арматура. Вона забезпечує не тільки зручне користування трубопровідною системою, а й безпеку у процесі роботи.

Регулюючий вентиль є частиною арматури, що регулює. Також до неї відносяться такі елементи як клапани регулюючі та змішувальні та регулятори тиску прямої дії.

Регулюючий вентиль, також званий балансувальним, обмежений у застосуванні. Проте використання даного типу вентиля може призвести до значного скорочення енергоспоживання багатоквартирних будинків. Найбільш широке застосування даний елемент регулюючої арматури знайшов у системах автоматичного регулювання потоків. Управління цим елементом здійснюється через електропривод – при електричній схемі зв'язку – або ж за допомогою мембранного приводу – при використанні пневматичної системи регулювання.

За конструкцією корпусу вентилі бувають:

  • прямоточні (компактна конструкція, малий гідравлічний опір, відсутність зони застою);
  • прохідні (зона застою, високий рівень гідравлічного опору, складна конструкція корпусу, великі розміри);
  • кутові (встановлюються на поворотах трубопроводу);
  • змішувальні (стабілізують показники робочого середовища – температура, концентрація, процес розрідження).

За способом дії розрізняють два види регулюючих клапанів:

  • НО (нормально відкритий);
  • НЗ (нормально закритий). Мембранно-пружинні механізми можуть бути оснащені додатковими блоками у вигляді ручних дублерів, позиціонерів і сигналізаторів крайніх положень.

Запірно-регулююча арматура, зокрема регулятори тиску прямої дії, має широке застосування у всіх сферах: у побуті, комунальному господарстві, промисловості. Регулювання проводиться енергією транспортованого робочого середовища, що забезпечують їм економічність та різноманітність рішень щодо застосування.

Їх розділяють на регулятори:

  • регулювання "до себе"
  • регулювання "після себе"

Змішувальна арматура знайшла широке застосування від нашої з вами ванної, кухні до складних виробництв хімічної, нафтогазової або комунальної області. Їх використовують для регулювання та підтримки параметра робочого середовища, наприклад – температури. Більш практичними є вентилі, змішування робочого середовища, в яких відбувається безпосередньо всередині корпусу. Такий вентиль може замінити два звичайні. Так само, як і регулюючий вентиль, змішувач може мати як мембранний, так і електричний привід.

Будь-який вид регулюючої арматури слід застосовувати строго у межах його технічного призначення.

Жоден приватний чи багатоквартирний сучасний будинок не обходиться у своєму оснащенні інженерних систем без регуляторів. Є трубопровід – є наш магазин АРМАСПЕЦМАШ!

Наші спеціалісти допоможуть вам у виборі будь-якого елементу трубопровідної арматури.

Немає товарів

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,