На яке обладнання надається гарантія?

На все обладнання та товари надаються фірмові гарантії від підприємств виробників у залежності від їх сервісної політики.

Термін гарантії зазначений у паспортах або описі кожного товару.

При отриманні замовлення перевірте комплектність (визначається описом виробу або посібником з його експлуатації) та відсутність дефектів.

Куди звертатись за гарантійним обслуговуванням?

Гарантійним обслуговуванням займаються сервісні центри авторизовані виробниками. Адреси та телефони сервісних центрів ви можете знайти на гарантійному талоні або звернувшись за необхідною інформацією за адресою office@armaspetsmash.com та за телефонами НВП АРМАСПЕЦМАШ.

Чи можна обміняти чи повернути товар?

Можна обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживача».

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару провадиться лише за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Обмінювати чи повернути товар можна:

У нашому офісі.

Якщо ваше підприємство не в Києві, можете відправити товар назад за допомогою служби доставки. Якщо у товару збережений товарний вигляд і упаковка, ми обміняємо його вам або повернемо гроші.

Умови відправлення та отримання обумовлюються індивідуально.

Післягарантійне обслуговування

Наш магазин готовий надати післягарантійне обслуговування на основі договору з нашими сервісними центрами.

З цього питання за консультаціями та інформацією звертайтесь за адресою office@armaspetsmash.com та за телефонами НВП АРМАСПЕЦМАШ.