0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Затвори поворотні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Для чого потрібні дискові затвори (регулятори Батерфляй)

Затвори дискові - елементи запірно-регулюючої арматури, які досить широко використовуються в різних видах трубопроводів. Метод дії таких затворів досить простий, як і їх конструкція. Диск, що виконує функцію клапана, повертається навколо своєї осі і тим самим відкриває потік робочого середовища. У разі неповного повороту диска потік не перекривається, а регулюється. Для герметичності такої конструкції використовують ущільнювачі по колу труби. Найчастіше застосування дискові затвори мають у трубопроводах великого діаметра, коли не потрібна стовідсоткова герметичність в трубі і тиск середовища не великий.

Затвори виготовляють дискові з металів, стійких до процесу корозії. Ущільнювачі зазвичай використовують гумові.

Затвор дисковий поворотний використовується для:

  • водопостачання;
  • теплопостачання;
  • кондиціювання та вентиляційні системи;
  • газопостачання та регулювання;
  • системи пожежогасіння.

Перевагами дискових затворів є їх мала вага та невелика будівельна довжина, а також легкість ремонту через простоту самої конструкції. Здебільшого неполадки пов'язані зі зносом ущільнювача, тому легко виправляються його заміною. Мінусом такої конструкції є гідравлічний опір, що надається диском у положенні "відкрито". Затвори дискові з металевими ущільнювачами мають низький клас герметичності – “В” та нижче. Якщо ущільнювач гумовий, герметичність може бути і класу “А”. Цей факт також вважають недоліком цього виду запірної арматури. якщо робота затвора регулюється вручну – встановити редуктор необхідно.

Найбільш поширеними матеріалами для виготовлення дискових затворів є чавун (для корпусу) і нержавіючі, леговані сталі (для самого замикаючого елемента). Приєднання до трубопроводу в основному стяжне, але може бути фланцевим.

Придбати затвори дискові поворотні від надійного виробника Ви можете у нас НВП АРМАСПЕЦМАШ. Запірно-регулююча арматура від АРМАСПЕЦМАШ за доступною ціною!

Висока якість товару, професіоналізм спеціалістів, кваліфікована консультація та висококласне обслуговування Вам гарантовані.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.

,