0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Вентиль запірно-регулюючий

Вентиль - запірно-регулююча трубопровідна арматура, що дозволяє проводити повне перекриття або регулювання потоку робочого середовища у безперервному (аналоговому) або дискретному режимі. Матеріал виконання безпосередньо залежить від виду робочого середовища, тиску та температури з якими обладнання має працювати. Встановлення вентилів можливе як горизонтальне, так і вертикальне. За способом монтажу вентилі найчастіше поділяють на: вентилі муфтові; вентилі фланцеві; рідше цапкові та приварні Матеріал виконання - чавун, латунь, сталь, бронза, мідь, нержавіюча сталь.

В НВП АРМАСПЕЦМАШ Ви можете купити вентиль від найкращих вітчизняних та європейських виробників. Звертайтесь до наших спеціалістів за консультацією, і ми допоможемо Вам зробити правильний вибір!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.