0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Приводи до арматури

Електропривод засувки або кульового крана

Електропривод (купити) засувки або кульового крана – це спеціальний пристрій, призначений для автоматичного керування запірною арматурою за допомогою спеціальних систем. Процедура проводиться за допомогою спеціального обладнання – блоку чи шафи керування пристроєм. Основне їх завдання – забезпечення коректної роботи засувок у важкодоступних місцях, а також у пунктах з великою кількістю подібних конструкцій. Придбати подібні пристрої за низькою ціною в Україні та Києві зокрема, ви можете в компанії «АРМАСПЕЦМАШ». Ми пропонуємо найкращі електроприводи за мінімальну вартість.

Якими бувають електроприводи?

Види електроприводів: 

 • Електроприводи багатооборотні 
 • Електроприводи однооборотні 
 • Електроприводи неповнооборотні

Навіщо це потрібно?

Електропривод крана або засувок широко застосовується в промисловості та в комунальному господарстві. Зокрема, він встановлюється на запірну арматуру у таких системах:

 • Водопостачання;
 • Опалення;
 • Вентиляції;
 • Каналізації;
 • Обігріву і т.д.

Першочергові об'єкти, для яких застосовуються подібні пристрої – кульові крани, які розташовані у місцях із утрудненим доступом або в пунктах з автоматичним регулюванням процесу водопостачання, опалення тощо. Вони дозволяють здійснювати регулювання засувок віддалено, завдяки чому зникає необхідність добиратися до них для ручної установки крана в потрібне положення. Особливо це актуально при всіляких аваріях та поривах, які можуть додатково ускладнити доступ.

Принцип роботи конструкцій

Електричні приводи встановлюються на штоку запірної арматури. Основними елементами подібних конструкцій є електродвигун та передавальний механізм. Завдяки штоку, момент, що крутить, від мотора передається безпосередньо на засувку. Управління приводами здійснюється віддалено, з пульта керування пристроєм. При надходженні відповідної команди електродвигун приводить в дію шток, який встановлює запірний елемент у положення закрито або відкрито. Залежно від функціональності електроприводу та запірного пристрою положення можуть бути наступними:

 • Закрито;
 • 1/2;
 • 3/4;
 • Відкрито.

Живлення електродвигунів, як правило, здійснюється від мережі змінного струму. Її параметри, залежно від типу конструкції, можуть бути різними. Деякі приводи живляться від енергомереж, напругою 220В, деякі від 380. На одних пристроях встановлюються однофазні мотори, на інших - трифазні. На всі ці параметри слід звертати увагу під час вибору тієї чи іншої установки.

Придбати надійні та високоякісні приводи ви можете у компанії НВП «АРМАСПЕЦМАШ». Ми гарантуємо надійність та довговічність реалізованої продукції. Доставка здійснюється по всій території України та Києва.

З нами, ваш трубопровід завжди буде працювати, як швейцарський годинник!

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.