0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Навіщо потрібна засувка?

Засувка – різновид трубопроводної арматури в який  затвор керуємий штоком переміщується перпендикулярно потоку робочого середовища.

По принципу перміщення шпинделя засувки бувають с висувним і невисувним шпинделем.

Засувка з висувним шпинделем при відкритт чи закритті засувки  здійснює поступовий чи обертово-поступовий рух. В такий конструкції різьба шпинделя и рухов гайка розташовані зовні корпуса засувка ( над сальником) приблизно на величину хода затвора в конструкції.

Перевагою цієї конструкції є відсутність контакта рухомий гайки з робочим середовищем, що виключає шкідливий вплив робочого середовища, вільний доступ для його техничного обслуговування, а отже, менший знос сальникового ущільнення та більш высока надійність різьбовий пари і сальника. Хоч це приводить к збільшенню висоти засувки практично на величину диаметру проходу, що змушує залишати вільне місце для вильтоту штоку шпинделя.

Засувка з невисувним шпинделем при видкритті чи зачиненні здійснює обертовий рух. В даному варіанті різьба шпинделя і рухома гайка розташовані всередені корпусу та з'єднані з затвором і при обетртанні нааертається на шпиндель піднімаючи затвор. Перевагою засувки з невисувним шпинделем є його мала висота, зручність встановлювати на об'єктах з обмеженим монтажним простором. Їх застосовують для підземних комунікацій, колодязів, нафтових скважин и т.п.

 Но при цьому рухома гайка засувки безпосередньо стикається з робочим середовищем та схильна до корозії, обмежений доступ к рухомому вузлу та відсутнє технічне обслуговування без демонтажа засувки. У зв'язку з цим значно стисла сфера застосування засувок з невисувним шпинделем. Їх застосовують для трубопроводів, транспортуючих мінеральні мастила, нафту, воду, не засмічену твердими домішками і корозійними властивостями. 

Види засувок

По конструкцыъ засувки поділяються на клинові, паралельні, шиберні и шлангові.

У клиновій засувки сідла в корпусі расташовані під невеликим кутом друг до друга, а затвор представляє собою устройство у вигляді клина.

По конструкциії клина засувки бувают:

С жорстким клином – забеспечуеться надійна герметичность, але потребує більшої точності співпадання кута клина і кута між сідлами корпусу засувки. Ця конструкція схильна до  заклинювання затвора і важкості чи неможливості відкриття засувки при коливаннях температури робочого середовища.

Двохдискова – затвор складається з двох дисків, росташованих під кутом друг до друга та жорстко з'єднані між собою. В цьому варианті клин легше входить у седло корпусу, що допускає деєякі похибки при виготовленні, при цьому не погіршує герметичність затвору. Конструкція зменшує можливість заклинювання затвору при коливаннях температур та зменшує зусилля необхідне для закриття.

Засувка с пружним клином згладжує недолікі і почитає в себе переваги двох попередніх видів засувок. В цій моделі два диска зв'язані між собою пружнимм елементом, тим самим забеспечує м'яку, но щільне встановлення клина в седлі корпусу.

Паралельна засувка – засувка у котрій ущільнення поверхні сідел корпусі розташовані паралельно і затвор з двох дисків притискається к сідлам за допомогою клинового грибка.

Шиберна засувка – це однодисковий варіант паралельної засувки. Вони застосовуються на трубопроводах транспортуючих шлам, пульпи, канализаційни стоки і інші середовища з домішками.

Шлангова засувка – засувка корпус котрій не має ущільнювальних сідел, а затвор – ущільнювальної поверхні. Робоче середовище проходить через еластичний шланг(патрубок), росташований в корпусі засувки, що повністью изолює деталі корпусу від робочого середовища. При пережиманні шланга(патрубка) шпинделем відбувається перекриття руху робочого середовища. Ці засувки використовують для трубопроводів з агресівними рідинами, а також в'язкими і пульпообразними середовищами.

Виготовлення засувок

Засувки виробляють з чавуну, сталі, латуні, бронзи. Засувки з латуні та бронзи виготовляють в муфтовом виконанні з умовним діаметром до 50 мм і застосовують дуже рідко. Сталеві та чавунні заувки виготовляються фланцевими и застосовуються ширше.

Засувка чавунна більш популярна для вирішення задач загальнотехничного призначення і використовуються на ділянках з невеликим тиском. Сталеві засувки встановлюються на трубопроводах з високими вимогами до надійності . Вони застосовуються на трубопроводах з високою температурой і тиском.

Керування засувкой можливє ручнім або приводним способом. Для керування засувок з великим діаметром використовується редукторний привід. Для автоматизації технологичного процесу застосовуються засувки з електроприводом. 

Ми пропонуємо засувки виробників Европи та Китаю. Щоб розібратися в різноманітності пропонуємих засувок та вибрати ту, що Вам потрібно зверніться к специалистів компании АРМАСПЕЦМАШ НВП, купитьи засувку ви можете в нас.

 Ми у короткі строки підберемо обладнання, повністю задовольняюче Вашому запиту і дамо вичерпну інформацію на всі Ваші питання.

Изготовление задвижек

Задвижки изготавливают из чугуна, стали, латуни и бронзы. Задвижки из латуни и бронзы выпускают в муфтовом исполнении с условным диаметром до 50 мм и применяют крайне редко. Стальные и чугунные задвижки изготавливаются фланцевыми и применяются более широко.

Задвижка чугунная более популярна для решения задач общетехнического назначения и применяется на участках с давлением менее 10 бар. Стальные задвижки устанавливаются на трубопроводах с высокими требованиями к надёжности, они широко применяются на трубопроводах с высокой температурой и давлением.

Управление задвижкой осуществляется вручную маховиком. Для управления задвижек с большим диаметром используется редукторный привод. Для автоматизации технологического процесса применяются задвижки с электроприводом. 

Мы предлагаем продукцию таких известных производителей: Zetkama, EFAR, Tecofi, VITECH, LOKWELL. Чтобы разобраться в огромном ассортименте  предлагаемых задвижек и выбрать именно ту, что  удовлетворит Вашим потребностям обратитесь к специалистам компании АРМАСПЕЦМАШ, купить задвижку вы можете у нас.

 Мы в кратчайшие сроки подберём оборудование, полностью удовлетворяющее Вашему запросу и дадим исчерпывающую информацию на все Ваши вопросы.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.