0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Вібровставки

Стрімкий розвиток технологій призвело до появи різних пристроїв та комплектуючих до них. І особлива увага приділяється промисловій продукції, яка знаходить своє застосування у різних системах, починаючи з опалення та водопостачання та закінчуючи обладнанням для водопідготовки. Невід'ємною частиною більшості пристроїв є вібровставки. Нині вони досить широко використовують у найрізноманітніших сферах.

Що таке вібровставка?


Вібровставка є гумовим трубопровідним елементом, що відрізняється своєю гнучкістю, а також широким застосуванням.

Найчастіше його використовують для того, щоб:
  - захистити обладнання від механічного впливу приєднаного до нього трубопроводу;
  - усунути передачу механічних вібрацій трубопровідними системами;
  - компенсувати теплові подовження трубопроводів у межах деформацій.
Для виготовлення вібровставок використовується синтетична гума, посилена кордом. Завдяки такому матеріалу цей виріб протистоїть впливу високих температур і тиску в трубопроводі. За рахунок своєрідної конструкції, вібровставку легко монтувати, навіть якщо є деякі відхилення між трубами.

Види вібровставок


Вібровставки можна встановлювати різними способами. Залежно від цього їх можна поділити на такі типи:
  - фланцеві;
  - муфтові.

Вібровставка фланцева має своєрідну конструкцію. Вона складається з таких елементів, як:
- еластична проточна частина;
- металеві приєднувальні фланці.


Еластичну частину виготовляють із жаростійкої гуми. Також даний елемент має кордну основу та приєднувальні сталеві фланці для приєднання до трубопроводу. Позитивні особливості синтетичної гуми полягають у тому, що вона протистоїть ультрафіолету та негативним впливам навколишнього середовища. Металеві фланці виготовляють із сталі та покривають захисним шаром. Вони мають особливу конструкцію, завдяки якій дані елементи не вступають у контакт з середовищем, що проводиться. Завдяки використанню фланцевої вібровставки значно збільшується термін експлуатації трубопровідних систем.

Застосовуючи цей елемент, можна уникнути:
- зміна тиску;
- перепади температур;
- вібрацію;
- деформація трубопроводу.


Муфтова вібровставка за своїми функціональними можливостями аналогічна фланцевій вібровставці. Відмінними рисами є лише метод кріплення. Муфтова вібровставка має різьбове кріплення, яке може бути різних діаметрів. Слід зазначити, що ці вироби мають доступну вартість. А придбати їх Ви можете у нас - НВП АРАМСПЕЦМАШ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.