0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Конденсатовідвідники

КОНДЕНСАТОВІДВІДНИКИ

Конденсатовідвідник є необхідним предметом арматури для трубопроводу, яким проходить пара. Енергія пари значно вище, ніж води, тому при появі конденсату в паропроводі, його ефективність (нагрівальні властивості) знижується. Крім того, трубопровід та арматура, призначені для транспортування пари, швидше зношуватимуться, якщо в них буде присутній ще й потік конденсованої води. Тому воду, що утворилася, необхідно відокремлювати від пари і відводити, не втрачаючи при цьому самої пари.

Конденсатовідвідник, купити який Ви можете у нашому інтернет-магазині, вбереже паропровід від передчасного зношування, а також підвищить ефективність нагрівальної системи.

Існує три основні типи конденсатовідвідника:

  • механічний;
  • термостатичний;
  • термодинамічний;
  • комбінований (термостатичний)

Механічні відводи називають ще поплавцевими, оскільки вони управляються рівнем (кількістю) середовища, яке контролюється за допомогою поплавця. Поплавець у цьому випадку може бути герметичним або негерметичним (подібним до перевернутої склянки). Термостатичні відводи керуються температурою середовища, термодинамічні – її станом (температурою, тиском чи питомою вагою).

Конденсатовідвідник: купити та встановити


Конденсатовідвідник, купити який Вам порекомендує будь-який фахівець, є не тільки необхідним елементом арматури для збереження системи від корозії - він також є енергозберігаючим. У народі поширений такий спосіб позбавлення від конденсату, як відкрити вентиля. Але такий, начебто, дешевий метод, веде до втрати близько 20% активної пари. Тобто Ви втрачаєте 20% енергії робочого середовища. Достатньо поважна причина для того, щоб оснастити теплообмінник або паропровід спеціальним відведенням конденсованої пари (води).

За методом приєднання до трубопроводу конденсатовідвідники можуть бути фланцевими або муфтовими. Комбіновані (термостатичні/термодинамічні) відводи встановлюють як на горизонтальних, так і вертикальних ділянках трубопроводу. При установці конденсатовідвідника в паропроводі необхідно встановити фільтр перед ним і зворотний клапан за ним - щоб уникнути скупчення конденсату у разі припинення або припинення подачі пари в систему. Якщо термостатичний відвідник встановлюється як "повітряник" (для відведення повітря із системи подачі пари), то разом з ним встановлюють переривник вакууму. Відведення конденсату та інші необхідні елементи для якісної та безпечної роботи паропроводу Ви можете придбати у компанії НВП АРМАСПЕЦМАШ.

Вгору

Ми дбаємо про вашу конфіденційність

Цей веб-сайт використовує файли cookie для маркетингу та статистичних цілей, а також для безпечної та оптимальної роботи сайту. Ви можете змінити це в налаштуваннях вашого браузера. Натисніть кнопку «Погодитися», щоб дати згоду на використання файлів cookie. Детальніше можна ознайомитися на сторінці Угода користувача.